Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, titeket zavar, hanegy...

Lányok, titeket zavar, hanegy srácnak raszta haja van? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyébként nem füvezik, normálisan öltözködik, értelmes, ápolt.

2017. márc. 12. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik.
2017. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, hogy hogyan nézne ki rajta, de nem nagyon tetszik...
2017. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar sőt!
2017. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Undorító. Ilyen tincseket szedek ki a lefolyóból, vagy a porszívó csövéből. Lehet, hogy el kéne kezdenem árulni őket.
2017. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sima, 1-2 hajszálat találhatsz elhullva akárhol, az olyan, mint a tiéd, akkor az is undorító? Nem értem :D Egyébként köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.
2017. márc. 12. 22:25
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Az igazi raszta nem zavar, feketéken, nekik ez egy tök természetes, egészséges, tiszta, igényes hajviselet.

A fehérek körében divatos kamuraszta undorító, úgy néz ki, mintha macskakakira ragasztottak volna hajszálakat. Piszkos, büdös, belül penészes, kösznem. Csak az eredeti fekete afro haj néz ki jól rasztásan, és csak az az ápolt raszta.

2017. márc. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Nekem eszméletlenül tetszik.

A raszta tincsek pedig lehetnek igényesek, csak legyen rendesen mosva meg horgolva, ne a kosz tartsa össze... És igenis állhat jól fehér bőrűeknek is.

Ne érdekeljen, ki mit mond. Inkább kattognál rajta, hogy jaj, miért is nem csináltad meg? Ha neked bejön, hajrá :)

2017. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a barátomnak az van. egyedül az zavar néha, hogy a fejbőréhez nem tudok könnyen hozzáférni. szeretek a hajában turkálni.
2017. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már elhatároztam magam egy ideje, csak még nem elél hosszú a hajam. Kíváncsi voltam a véleményekre. :)
2017. márc. 16. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
20/L vagyok, raszta. bejönnek a raszta srácok, aki szerint undorító annak gondolom fogalma sincs arról, hogy ugyan úgy lehet mosni mint a "rendes" hajat...
2017. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!