Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet mű raszta hajam,...

Hogyan lehet mű raszta hajam, és hogy mivel jár?

Figyelt kérdés

Mellig érő kimosható festékkel festett vörös hajam van, igazi rasztát nem szeretnék még, de kipróbálnám, ezért a mű rasztán gondolkozom :)

mivel jár, hogyan lehet ápolni, megcsinálni? nagyjából mindent szeretnék tudni róla

sok helyen keresgéltem de normális dolgokat nem találtam

segítenétek? :)



#haj #raszta #mű raszta #rasztalélek
2017. febr. 5. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de érdekelnek a leendő válaszok, nemsoká vörös leszek és szintúgy gondolkoztam a murasztan :D sok sikert hozzá, király ötlet!
2017. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hehe :D hajrá, remélem sikerül mindkettőnknek! :) én közben rájöttem hogy megy ez! de a kérdés maradhat, hátha neked segítenek! vagy segítsek? vannak videók, én onnan jöttem rá dolgokra :D
2017. febr. 5. 23:46
 3/3 anonim válasza:

Vagy gyapjú vagy pedig speciális haj kell hozzá, aminek valami k betűs neve van.

Az előbbit nemezelni kell, bepödörni, majd a hajba fonni.

Az utóbbi időigényesebb, fárasztóbb, szöszmötölős.

Mosni lehet, a hajat nem károsítja, ráadásul bármilyen színű frizurát csinálhatsz.

YouTubeon találsz mindkét módszerhez részletes videót, ha beírod, hogy műraszta.

2017. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!