Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ledariroztam a hajam, egyenlet...

Ledariroztam a hajam, egyenletesen leszedte a festeket, ramehetek ammoniamentes szőkítőporral, hogy vilagositsam? Hasznalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Nagyjabol az eredeti hajszinem kaptam vissza, de vilagositani szeretnek rajta, ezert gondoltam, hogy leszokitem es utana egy vilagos barnaval befestenem.

Mennyire roncsolja a hajat az ammoniamentes szokito? Kevesbe, mint az, amelyikben van ammonia?


2017. márc. 12. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milett vegul??
2017. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még egyelőre nem csinaltam semmit a hajammal, probalom kitalalni, hogy mi lenne a legjobb megoldas.
2017. márc. 13. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
En is a leradirozáson gondolkozom, de akkor voroses lenne es nekem az keves lenne ha vilagosabbat akarnek. :/ Jelenleg sotetbarna nehany helyen voros foltokkal szoval katasztrofa!
2017. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem a kerdeshez kaocsolodik annyira, de en meg a barna hajfestekkel sikeresen befestettem a hajam feketere es az lenne a kerdesem hogy ilyen radirozot hol lehet kapni milyen aron es mi a bolti neve(ezt ugy ertem hogy a boltba mit mondjak amikor kerem a termeket) nagyon megkoszonnem a valaszt iszonyatosan sokat jelentene
2017. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolso! Fodraszkellekesbe kell bemenned es kerned elgon hajradirt. 2 tasakot kell osszekeverni, folyekony anyagok vannak benne, ammoniamentes, egyaltalan nem roncsolja a hajat es leveszi a szint, utana viszont rogton be kell festeni mas festekkel, mert ha nem fested, visszasotetedhet a hajad.

Hosszu hajra tobb tasak kell. 2 tasak 1200 Ft korul van.

2017. szept. 9. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!