Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?...

Mit kezdjek a hajammal? Olló/újrafestés/más szín?

Figyelt kérdés

A hajam jelenleg ombre

Szőke a vége, barna a teteje ami eredeti már

Sokszor volt festve de csak 3x az alja

Az utóbbi időben az alja leginkább kb fele hajnál szőke

Nagyon törik/szálkás/szalmás/fésülhetetlen száraz szar

az érdekelne hogy levágassam azt a részt,

vagy helyre hozható?

Valamiért nem is nő,2naponta mosom az sem használ

Nem tudom mihez kezdjek vele...

Vállig érő a hajam

Müllerbe szoktam venni keratinos hajpakolás szerűt de az két nap után hatását veszítette. Balzsam közül nem tudom mit használjak,hamvasítóval nem tudtam a hamvas hatást elérni mert alig van rajta és lilára fogja (Kallost- Swiss O Part használom) Vettem már ilyen cseppes cuccot is lilát de semmi

Ha nem mosom vele besárgul/néha elérem az ezüst hatást de ritkán mert ígyis mindenhol egyenletlen

Újra hamvas szőkét akarok vagy nem is tudom kipróbálnék jobbat

Szolizok így barna a bőröm, a szemeim barnás zöldek. Fogszabis vagyok. Mi állna jól?:)

Hajsítlus/színben?

18L

(Sokan írjatok)

(Fodrász is jöhet)



2017. márc. 13. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:

hajpakolásszerűt*

2naponta mosom mármint nyilván nem jön ki a festék:Darra értettem a gyakori mosás sem tesz jót a hagymáknak

2017. márc. 13. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:

A hamvasító cuccok nagyon szárítják a hajat.

Szerintem egy vágás muszáj lesz mert a kettényílt hajszálaidat semmi sem fogja "összetapasztani" már.

A leírtak alapján valamilyen aranybarna hajat tudnék elképzelni hozzád, vagy a Syosstól a füstösszőke árnyalatot.

2017. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pont ugyan az mint nekem. Nekem is ombrém van ráadásul meg vasalom is rendzseresen ezért teljesen szarrá ment a vége már olyan mint a rótkefe.:( Én azt ájánlom hogy vágass belőle mert ha vársz vele egyre jobban törik, nekem már vagy 20 cm-t kell vágni belőle úgyhogy keress meg egy jó fodrászt hidd el hamar visszanő ha ftissíted.;) A hamvasításról és keratinról meg annyit hogy én is csináltam és nagyon közre játszott mind2 a hajam tönkre tételében mivel eggyik jobban száritja a hajat mint a másik.
2017. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!