Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Enyhén mitesszeres arcbőrt...

Enyhén mitesszeres arcbőrt hogyan lehet természetes módszerekkel megszabadítani a mitesszerektől?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a mitesszer (amúgy) nem kosz, hanem csak hámsejtek amik összegyűlnek a bőr pórusaiban. Ha naponta lemosod vagy kicsit ledörzsölöd a fölösleges hámréteget, akkor kevésbé alakul ki. Lehet, h kicsit utána feszülni fog a bőröd, de hamar elmúlik, ha zavar, kend be hidratáló krémmel vékonyan. használhatsz arcradírt, vagy durvább szivacsot.
2017. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1. Köszi!


#2. Kérlek, részletezd, köszi!

2017. márc. 14. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Most elterjedt ez a fekete maszk, de youtube-on vannak házilag elkészíthető változatai amerikaiaktól. Kicsi csirízt főzöl (recept google-n ez víz és liszt ragasztós szerű keveréke) meg hozzáadsz orvosi széntablettát.

Kigőzölöd az arcod és utána letörlöd a párát és felkened minél hamarabb. Utána hagyod hogy rászáradjon (kb. 1-2 óra) és lehúzod. Ez az a rész, ami fájdalmas mert kicsit húzza a bőrt de a mitesszereket is a pórusokból.

2017. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Írjatok még, ha tudtok valamit, kipróbálom!


(A fekete maszkot már próbáltam - elég érzékeny a bőröm, nem tudom, hogy jó lesz-e, de a faszén témával még akarok kezdeni valamit.)

2017. márc. 17. 09:15
 5/12 A kérdező kommentje:
#2-es, megírod, hogy melyek azok az egyszerű módszerek, amiket te ismersz?
2017. márc. 17. 09:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sokat segített a Rossmannban kapható JimJam tapasz valamint itthon szoktam arcmaszkot készíteni. Egy db széntablettát porrá törsz, adsz hozzá egy kanál mézet, egy kanál tejfölt vagy natúr joghurtot és kávézaccot. Ezt a megtisztított bőrödre felteszed rajta hagyod 15-20 percig majd langyos vízzel körkörös masszírozó (de nem dörzsölő) mozdulatokkal lemosod. Nekem ez után sokkal halványabbak és kevesebb is van. Nem tudom pattanásod mennyi van, de kezdj el szedni 1000mg-os C-vitamint. Remekül méregtelenít ezáltal az arcod is tisztább lesz és szerintem a mitesszerek mennyisége is csökken tőle.
2017. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a részletes leírást, ki fogom próbálni a keveréket!

(Pattanásaim nincsenek, hanem mitesszerek.)

2017. márc. 17. 10:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hány éves vagy és fiú vagy lány?
2017. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Felnőtt nő.
2017. márc. 18. 10:35
 10/12 A kérdező kommentje:

#2. Te írtál privát üzenetet? (Vagy valaki a nevedben.)

Miért nem írtad meg nyilvánosan az ötletedet? Nincs ebben semmi takargatnivaló. No mindegy.

Köszi a tippet.

2017. márc. 19. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!