Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még hajhullás...

Mit tehetnék még hajhullás ellen? Lehet a különböző készítményeket felváltva használni?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete, először az életemben kijött a pikkelysömöröm. Legdurvábban a halántékomnál, a fülem mögötti részen, és a tarkómnál. Kezeltem, nagyjából el is múlt, már csak a hámlás maradt meg, az irritáló érzés, viszketés, vörösség elmúlt. Viszont drasztikus hajhullás indult meg ezeken a helyeke, lehet a sampontól, lehet a pakolástól, de az is lehet, hogy a sok vakargatástól....

Bánfi hajsampont használok, aloe first-el minden este befújom a fejbőrömet, revalid kapszulát is szedek. Kaptam keresztanyumtól egy keratinos sampont is: tianDe, ez festett hajra van igazán kitalálva, én nem festem a hajamat, viszont neki alig 2 hét alatt teljesen megállította a hajullását, az érdekelne, hogy ha a samponokat hajmosáskor váltogatnám, megmaradna e a hatás, vagy inkább érdemesebb lenne várni még a Bánfi samponos kúrának vége, és csak az után elkezdeni a másikat? És ha esetleg valakinek van még valami jól bevált módszere azt is szívesen meghallgatnám, mert ha ez így halad akkor hónapokon belül kopasz foltjaim lesznek. 22/L



#hajhullás #pikkelysömör #tiande #kopasz foltok #termékek kombinálása #bánfi hajsampon
2017. márc. 16. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász!!!
2017. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Voltam bőrgyógyásznál, Ő mondta, hogy pikkelysömöröm van. Felírt Dermovate krémet, Clobex sampont, és egy hajpakolást, amit a patikában kevertek ki. Ezek nagyjából el is mulasztották a sömört, viszont a hajam attól még hullik, és arra a bőrgyógyász csak annyit mondott, hogy pikkelysömörnél ez nem meglepő....

Engem az érdekelne, hogy azok akiknek csak úgy hullott a haja, mivel erősítették meg, és mulasztották el a hullás.

2017. márc. 17. 12:04
 3/3 anonim válasza:
Szia ugyan ìgy vagyok megàllt a hajhullwsod?
febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!