Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen engednétek a...

Hány évesen engednétek a lányotoknak hogy ombre haja legyen?

Figyelt kérdés
Mindjárt 14 leszek és nem is igazán az a baj hogy anyu túl fiatalnak tart, hanem hogy szerinte undorító. Nekem tetszik. Jó jegyeim vannak és szerintem már el tudom dönteni hogy milyen legyen a frizurám.

2017. márc. 17. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szívük szerint soha nem engedték volna. De 16 évesen befestettem, már nem volt mit tenni. :D Nekem is van már kislányom, 12 éves korában már engedném, hogy megismerkedjen a hajszínezőkkel, de semmi drasztikus.

Tudod az a baj, ha anyukád nem támogatja az ötletedet, nem tudsz mit tenni. Otthon készíteni ombrét úgy, hogy tényleg ne legyen undorító, majdhogynem lehetetlen. Sok fodrász is elrontja.. :)

2017. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
èn megengednèm ha szeretnè ...de csak úgy hogy elviszem egy jó fodrászhoz ès inkább többe kerüljön de szèp legyen
2017. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom most 20éves,és először 16éveskorában volt befestve a haja,de ha a te korodban szerette volna befestetni a hajat,en megengedtem volna neki.Szerintem nem a kor szamit,hanem az amit az utolsó válaszoló is irt,hogy minőségi,jo fodrász csinálja meg,igaz drágább de nem megy tönkre a hajad.🤗
2017. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, két dolgot tehetsz. Vagy 'rossz' leszel,elmész, és levágatod, ami után anyukád néz majd egy nagyot, és lehet, hogy kikapsz érte, vagy engedelmesen kivárod, míg már kellően érettnek tart ahhoz, hogy rád hagyja, milyen frizurát csináltatsz.

De csak csendben mondom, én is olyan kamasz voltam, aki sosem lázadt, még kis dolgokban sem, és ennek az lett az eredménye, hogy a szüleim még 25 évesen is gyerekként kezelnek, mert nem vették észre, hogy felnőttem...

2017. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nem szívesen engedném meg, 18 vagyok, teljesen normális fiatal, nem vagyok csőlátású, nem vagyok prűd vagy régimódi, de nem tetszik az ombre haj, és sok barátnőmet látom "elrontott" ombre hajjal.

Olyan gyönyörű egy ápolt természetes színű haj, szerintem kár belepiszkálni. Ha már vagy húsz vagy és ez a boldogságod, hát oké, de 14 évesnek én se engedném.

Én is küzdöttem a hajam miatt anyával, igaz, abban, hogy nem engedte hogy kibontva hordjam-persze győztem mire 14 lettem, de azért egy hajfestés sokkal kevésbé visszacsinálható.

Ha még egy év múlva, két év múlva is nagyon szeretéd, akkor persze, a te hajad, legyen meg az örömed, de most még korai szerintem.

18/l

2017. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!