Szép bőr nyárra?

Figyelt kérdés

2 éve epilálom a lábam és nagyon csúnya piros kis és nagy pontok vannak mindenhol,valamelyik gyulladt,valamelyik gyógyulófélben,de most átváltottam gyantára,ami jobbnak bizonyult.

Mit tehetnék,hogy ezek a piros pöttyök nyárra eltűnjenek és szép sima legyen a lábam? Hámlasztás milyen gyakran ajánlott?



2017. márc. 17. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz, ott kérj erről tanácsot. És ne epiláld a lábad, ha ilyen lesz tőle! Én is hasonló okok miatt hagytam abba. Akkor rendbe fog jönni. Próbáld ki a gyantát, hátha azt jobban bírja a lábad, vagy borotva ha annyira érzékeny a bőröd. Na meg ott a lézeres is ami drága, de lehet végül jobban megéri.
2017. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A borotva sem jó nekem,azért váltottam epilátorra,de már tűrhetetlenül csúnya a lábam így bízom most a gyantában.
2017. márc. 17. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Sem a borotva nem jó, sem a gyanta, mert mindkettőtől begyullad a bőröm. Szerencsére csak a hónomnál vagyok így vele. Én úgy oldom meg, hogy nem szőrtelenítem, vagy max fele olyan hosszúra vágom csak le. Lábszőr esetében nem tudom mit kéne tenned. Lehet hogy a legjobb lenne lézerrel leszedetni teljesen, hogy soha többet ne nőljön.
2017. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!