Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szexi/sportos/visszafog...

Milyen szexi/sportos/visszafogott (aranyos) ruhákat szerezzek be nyárra?

Figyelt kérdés
Eléggé önbizalom hiányos voltam régebben és elég csúnyácska, de egy éve életmódot váltottam és mára már szinte tökéletesnek mondható az alakom, de a sport még most sem árt. Szóval. Egy szép alkatú magas lány milyen ruhákat vegyen NYÁRRA? Eddig nem vásároltam régen volt 3 pulcsim 3 farmerom 3 pólóm és cső. De mára rájöttem, hogy... hogy néztem ki istenem. Na szóval a kérésem, hogy linkelnétek webshopokat elfogadható áron? Magyar legyen! H&M-et Fashiondays-t ismerem. (utóbbi max. akciókor jó) Eddig amiket beszereztem: 2 szoknya, 4 rövidnadrág,(rövid, térd) 3 ruha, 4 póló, 4 top, 3 szandál, 1 tornacipő. Illetve buliba milyen lenne egy fekete testre simuló barackszínű miniruha,(combközép, ha leülök kicsit feljebb) de pántos és egy fekete szolid magassarkúval? (6 centi) Sok ez így? Mi jönne le nektek belőle? Esetleg küldenétek nektek tetsző cuccokat? 18/L Kb. 30.000 keretem lenne rá. Miket vegyek még? Szeretnék még mindenképpen 1 műbőrszoknyát meg kiegészítőket.Szóval marad kb. 23.000 Csak akciókban gondolkodok! Dec. 27-től lesz ugye már leárazás? Elnézést a sok kérdésért :)

2015. dec. 11. 21:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!