Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltatok már úgy, hogy nem...

Voltatok már úgy, hogy nem fizettetek a fodrásznak mert elrontotta a hajatokat?

Figyelt kérdés
Vagy a kozmetikus mondjuk a szemöldökötök.
2017. márc. 19. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hál istennek 1x sem volt ilyenem!

Mindig azt kaptam amit kértem

2017. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát max borravalót nem adsz, de az elvégzett munkát meg kell fizetni. Persze ha annyira rossz munkát végzett, akkor egyezkedhettek, hogy adjon engedményt.
2017. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, hálaistennek csak elméleti kérdés. :)
2017. márc. 19. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem egyszer fordult elő, akkor igen komolyan gondolkodtam, hogy nem fizetem ki, de nem akartam balhézni.


Az esküvői fotózáshoz készített frizurát a fodrász, de annyira elszúrta, hogy percekig a tükörbe se tudtam nézni.(voltam próbafrizurán és ott minden rendben volt) 3 órán át ültem a szalonban (feleslegesen). Egy egyszerű kontyot szerettem volna, de előbb betett búra alá, majd kivasalta egyenesre a hajam és végül rosszul választotta el, oldalt feltupírozta, a fejem búbján meg lenyalta. Úgy néztem ki, mint egy pogácsa. A végén nem akarta beletenni a díszt, mert szerinte nem illett volna bele. (azt azért kiharcoltam magamnak).

Hazamentem felöltözni és se anyum, se anyósom nem mert megszólalni olyan borzalmas lett a hajam. Szerencsém, hogy profi fotósaink voltak és miután elpanaszoltam nekik, hogy mi a gond, olyan szögből fényképeztek, ahol nem volt feltűnő. Esküvőre már másik fodrászhoz mentem (aki előtte nem készített próbafrizurát és így is 40 perc alatt tökéletes hajat készített)


Ehhez hasonlót szerettem volna: [link]

2017. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!