Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajat befogja elsőre a...

Vörös hajat befogja elsőre a fekete festék?

Figyelt kérdés
Természetes rézvörös hajam van és az alját szeretném befesteni vörösre. Tudom,hogy a vörös könnyen ledobja a festéket,de ez a feketére is igaz? Fodrásszal csináltatnám,de anyukám is szenved azzal,hogy ne látszodjon a vörös haja a sötétbarna festék alatt.

2017. márc. 19. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szökitesd ki, igaz kicsit rontsolja a hajadat de igy nem dobja le hamar a festeket:)
2017. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem értek valamit, ha rézvörös vagy és vörösre szeretnéd festeni, akkor a fekete hogy jön ide? Többször is elolvastam, de lehet már késő van.

Fodrász valószínűleg ért hozzá és majd jól csinálja.

De a fekete az pont az a hajszín, ami mindent befog.

2017. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen fekete akart lenni :)

Köszi :)

2017. márc. 20. 01:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A szőkített haj dobja le a festéket a leghamarabb... sötétebb festék mindig befogja a világosabbat. De ha ombre a cél akkor ezzel ne otthon próbálkozz, mert nem fog sikerülni hozzáértés nélkül, aztán kijavítani vagy eltüntetni a festéket már sokkal nehezebb lesz.
2017. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!