Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcszőrzet, testszőrzet 18-19f?

Arcszőrzet, testszőrzet 18-19f?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nektek mennyire nőt az aec, illetve melkhas, hasszorzetek 18-19evesen, illetve meghagytatok vagy borotvaltatok? Mit csináltatok vele?


2017. márc. 19. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját vélemény következik, ne kövezzetek meg.

26L vagyok, szerintem nincs undorítóbb a borostás felsőtestnél. Inkább legyen egy medve, de mikor kinő az a csomó vastag szőrszál és olyan mint a sündisznó, blöeh. A saját borostámat is utálom. (pasik arcán viszont más, azzal nincs baj)

Volt egy barátom pár éve, aki 23 éves volt mikor összejöttünk és én voltam az első barátnője. Pár hónapra rá elkezdett besűrűsödni a mellkasán a szőr. Nevettünk is rajta, hogy biztos beindult a tesztoszteron :D

Ja és a hasszőrzet meg atom szexi, angolban van is egy kifejezés rá "happy trail" :D

2017. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ebben a korban jelentek meg az első pihe szálak az arcomon, következő évben már rendesen borotválkoztam.

Mellkasomon 30 éves korom után lett néhány abszolút jelentéktelen szál. Hetente két másodperc munkával lehúzható, de ha nem csinálom se látszik, kb. mindegy. Hasamon sincs szőr, max vmi nagyon pihe, ami észrevehetetlen. Viszont a lábam az rendkívül szőrös fajta, vastag, sűrű, erős, fekete, és már iskolás koromban is az volt... Akkoriban még nem lehetett ilyeneket csinálni, de én már próbáltam "feltűnés nélkül" ritkítgatni, rövidítgetni, hogy azért ne annyira úgy nézzen ki, mint egy majomnak. Ma már, ha olyan kedvem van, letolom az egészet A-Z-ig testszőrnyíróval, azt kész.

2017. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mallkas-has-kar-váll-fenék-láb mind nagyon szőrös. Mmindenhol visszavágom géppel 4-5mm-re. 18f
2017. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!