Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tágítsam a fülem?

Mivel tágítsam a fülem?

Figyelt kérdés
Most fülpiszka van bent, mivel tágítsam akkorára, hogy a nyalókapálca is bele férjen? Mert ha az a méret már meg van, tudok bele csigát tenni. :)

2017. márc. 20. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fülpiszkáló után egy vékonyabb tollbetét jött (azt hiszem Bakony Volános :D) tényleg csak kicsivel volt vastagabb, mint a fülpiszkáló szára, majd ezután zseléstoll betét, vagy szívószál, régen volt, nem emlékszem, azért remélem segítettem valamit :D

Sok sikert, használj sok fertőtlenítőt, és légy türelmes! ^^

2017. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Betadinnal fertőtlenítek olykor, a türelem sajnos nem nagyon hat rám, egy hét se telt még el egészen a fültisztító és a tollbetét óta! :D De már most megvettem a nyalókát, és még van mit tegyek bele, csak az után nem tudom hogyan vigyem ki 6ig.
2017. márc. 25. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ecsetvégek esetleg?
2017. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!