Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történhetett a hajammal?...

Mi történhetett a hajammal? Mitől hullhat? Hogy állítsam meg a hajhullást? 17/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg oka lehet, de már nem nagyon tudok mire gondolni.

Mindig is hosszú, dús, vastagszálú hajam volt. Mindenki dicsérte. Aztán úgy másfél éve elkezdett elvékonyodni és hullani, ritkulni. Mások nem látják, akárkit kérdezek, mindenki azt mondja hogy ne panaszkodjak, ő örülne ha feleannyi haja lenne mint nekem, de én érzem és látom hogy kevesebb mint volt. Borzasztóan frusztrál a dolog, mert nem tudom mitől lehet. Pajzsmirigyet néztek kétszer, minden rendben van, vitaminhiány ugyan lehetne, de fél éve rendszeresen szedek D-vitamint, C vitamint, Omega komplexet, és elkezdtem vasat is, mert vashiányt mutatott a vérképem nemrég. Ezenkívül próbálok úgy enni, hogy jó legyen.

Egy héten mindig egyszer, maximum kétszer mosom, szerda, vasárnap. Ugyanazt a sampont és balzsamot használom szeptember óta. Figyelek a hidegre-melegre, nem vasalom, szárítani szárítom de általában csak a tetejét kb 10 percben hogy ne fázzak meg. Nőnek a bölcsességfogaim elég régóta, de a fogorvos szerint nincs gyulladás ami miatt esetleg hullhatna a hajam.

Nem úgy hullik, mintha kopaszodnék, a babahajaim megvannak, inkább elölről és hátulról hullik. Vagyis ugy gondolom ott van kevesebb. Nagyon szívesen fogadnék tanácsokat, tapasztalatokat. Előre is köszönöm <3


2017. márc. 22. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hajam, a hajváltás szinte egyszerre történik, jól kihullik, egy-két év, mire visszanő, de sajnos mindig egy kicsit kevesebb, vékonyabb. És ez nálam 8-10 évente megismétlődik (más 50 vagyok, szóval van tapasztalatom benne). Külön probléma, hogy stressz hatására is nagyon elkezd hullani a hajam.
2017. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Revalid kapszula állította meg a hajhullást.
2017. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig hullott a hajam már mindent kipróbáltam és egyszercsak rá találtam egy megoldásra.:) vegyél 100%-os répalevet!!! A sok csalódás miatt ebben sem hittem hogy működni fog de nagy meglepetésemre működött!:) Én úgy csináltam hogy ki öntöttem egy tálba bele hajtottam a fejem hogy be lepje mindenhol a hajam majd kicsit kicsavartam és a töveibe bele masszíroztam, felcsatoltam 20 percig rajta hagytam majd ki mostam samponnal mintha normálisan hajat mosnék és NEM HITTEM A SZEMEMNEK hogy fésülöm a hajam vagy bele túrok és egy hajszál sincs sem a kezemen sem a fésűn!!! Próbáld ki!! Tuti nyerő
2017. márc. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!