Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ronda arcbőrrel mit...

Nagyon ronda arcbőrrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
23 éves lány, pattanásos bőr.
2017. márc. 23. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltál már vele kozmetikusnál vagy bőrgyógyásznál?

Nem lehet, hogy valamilyen hormon problémád van?

2017. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondta, fordulj szakemberhez. Minél hamarabb kezded el, annál hamarabb oldódik meg. Nem érdemes nekiállni házilag pacsmagolni, megvenni egy csomó terméket hónapok alatt és próbálkozni. Inkább egyszer fizesd ki a szakembert.
2017. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is fordulj kozmetikushoz esetleg bőrgyógyászhoz ha nagyon problémás. Otthon pedig mindig ügyelj a higiéniára pl ne nyúlj az arcodhoz piszkos kézzel, a telefonodat is tisztítsd mindig ugyanis ha a füledhez tartod hozzá ér az arcodhoz is és onnan is bele mehetnek a pórusaidba a baktériumok. Ha sminkelsz inkább ecsettel csináld vagy jó alaposan mosd meg előtte a kezed. Próbáld ki a zöld agyagos pakolást nekem az nagyon helyre tette a bőröm de mindenképp kend be utána a bőröd krémmel mert erős szárító hatása van(ezért is bír el a pattikal:) ). Esetleg én még ajánlanám a teafa olajat és a garnier 3in1 pink kupakos micellás vizét. :) Remélem segít valamelyik.:)
2017. márc. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!