Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap lesz tabló fotózás és...

Holnap lesz tabló fotózás és nem tudom milyen hajam legyen amit én is el tudok készíteni tudtok esetleg valami jó ötletet?

Figyelt kérdés
Ezt főleg lányoktól kérdezem mert nem hiszem hogy fiúk ebbe tudnának segíteni de ha esetleg mégis akkor annak is örülök de nem hiszem

2017. márc. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy máskor van
2017. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy valami mást szeretnék mert szinte mindig ugyanugy hordom a hajam és most valami mást szeretnék
2017. márc. 29. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire késő a válaszom.

Szerintem ne csinálj semmilyen extra hajat.

Nekem a szallagtűzőmön volt nagyon extra hajam, az életben nem volt olyan előtte és utána se.Nagyon utálom az akkor készült képeket,az nem én vagyok.

Tabló fotózás előtt befestetem a hajam a szokásos színre, megszárítottam és kivasaltam.Esetleg 1-2 hullámot tehetsz bele,de nem muszáj.

Milyen sszokott lenni hétköznapokon? Akár egy fonás is jó lehet,ha szokott olyan lenni.

De nem kell túlgondolni szerintem.Sokan fodrászhoz mennek, jól bepöndörítik, nem biztos,hogy annyira jó ötlet ,ha máskor nem szokott olyan lenni

2017. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk a lányok nagy része fodrászhoz és kozmetikushoz ment a tablókép fotózás előtt. Van olyan, aki a képen egész más, mint hétköznapi arca...

Pl. Befonott hajú, szemüveges jókislány a tablóképen kisminkelve, vad göndörített hajzuhataggal látható szemüveg nélkül.

2017. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!