Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » December 1-en lesz a tablofota...

December 1-en lesz a tablofotazosom. Tudnátok tippeket tanácsokat adni? Többi lent.

Figyelt kérdés
A hajam kb. 1-2 cm a vállam alatig ér , es oldal fufrum is van.Tagabbak a prorusaim ezzel mit tudnék kezdeni ?? Valami arc es hajaploas tippeket tudnátok adni ?? Nem megyek se fodrászhoz se kozmetikushoz , ezert kerek itt tanácsot. Házi praktikák nagyon érdekelnének .Köszönöm erőre is a válaszokat !😃

2016. nov. 26. 10:33
 1/6 anonim válasza:
Én sem mentem sem fodrászhoz sem kozmetikushoz szali előtt. Begyakoroltam otthol a sminkemet ( amit képekről néztem, aránylag "nagyon" jól sminkelek) pont pattanásos lettem. Előző nap fogkremeztem az arcom, meg kamilla teába gőzöltem es nyomkodtam óvatosan. Alapozas előtt korrektort is használtam és van olyan krém ami alapozó alá kell jobban tart ( mar elfelejtettem a nevét ) de valami DMS cucc :D. A hajam az mell felett érő. Kallosos haj olajjal kentem ( kis dobozos volt 300 forint) ettől nem látszott annyira hogy töredezett. + gliss kur a nagyon igénybe vett hajhoz. Kivasaltam az egészet. ( nekemis oldal fufrum van *jobb oldali*) na tehát a hajam , hajfankba volt. A fufrum leengedve azt kifele vasalva a másik oldalt ( bal) egy tincs volt ki engedve azt meg begondoritettem ( hajvasaloval) meg jo sok hajlakk mert amugy nekem nem maradt benne. :) remélem segítettem
2016. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen , köszönöm a tanácsot :) a bőr ápolást azt megfogadom 😃
2016. nov. 26. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:

A pórusokkal ne foglalkozz, úgyis retusálva lesz a kép. Pláne egy nappal előtte ne nyomkodd.

Csinálj egy szép sminket, ami illik hozzád, a hajadat se kell túlkombinálni, pl egy kontyból úgyse látszik semmi

2016. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél a dm-be fehér agyagos, cinkes pórusfinomító arcmaszkot, nagyon hatásos, nagyon finom, puha bőrt csinál (kis tasakos, 2 adag van benne, 200 ft). Az alapozó alá sminkeléskor primer kell (de csak nagyon nagyon vékonyan szabad felkenni). Tablófotózásra egyébként szerintem egy kicsit feltűnőbb smink is belefér. Pl.: hangsúlyozd a szemedet feketével, de akkor a szádra tegyél nude rúzst/szájfényt, vagy tegyél a szemedre nude szemfestéket, de akkor a szádra használj erősebb színt). Egyébként a szájfény, es a vilagos szín nagyítja az ajkakat, a sötét kicsinyíti. Ugyanígy a szemen is: ha fehér szemceruzával kihúzod a az alsó vízvonaladat, akkor nagyítod, ha csillámos szemfestéket kensz a szemhéjadra, azzal is rávonod a figyelmet. Az alapozóból tegyél a nyakadra is, ne csak az arcodra (hogy ne nézz ki úgy, mint Jim Carrey a Maszk-ban). Remélem hasznosak voltak a tanacsaim :)
2016. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
En annyit mondok hogy csinalj magadnak egy kis szempillaspiralt meg szajfenyr es kesz. Tavaly volt tablo fotozasom es konyot csinlatattam meg voros szaj hat rohejes lett a kep . 100x szebb lett volna egy natur. Az osszes lany meg banta aki sminkeltetett meg ilyen olyan gondor haj. Ha ujra csinlatathatnam biztos egyenes hajjal mennek es egy kis szempillaspiralban. Eletem legrosszabb kepe:(
2016. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tervezek egy nagyon erős sminket csinálni. Fő a természeteseg ! A hajam valószínűleg hullámos lesz . Köszönöm mindenkinek a válaszokat 😃
2016. nov. 27. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!