Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek egyáltalán nem nő a haja a feje egy részén (maximum pár centire), máshol viszont normálisan tud nőni?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik a kérdés, de ismerek egy olyan lányt már vagy 15 éve (most 30 körül van), akinek a feje tetején mindig ugyanolyan rövid pár centis tüsi a haja és mindig ugyanúgy áll. Képtelenség ennyire egyformán levágni minden egyes alkalommal...

Alul viszont volt már hosszabb, rövidebb, tehát ott rendesen nő.

Képet nem linkelek személyiségi jogok miatt, de így próbáljátok elképzelni:


[link]


Ahol a lánynak ki van engedve a haja, az a rész megnő. A többi, ami be van fonva (vagy összegumizva?), na az a rész mindig ugyanolyan tüsi. Ha fodrászhoz megy, akkor is csak a haja aljának hossza változik. Nem hinném, hogy közben saját magának levágná felül mindig ugyanolyan milliméterre pontosan.


2017. márc. 30. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egy munkatársam akinek ilyen volt, de én se akartam rákérdezni. Látszott, hogy nem direkt van úgy vágva vagy ilyesmi. És mintha ott rosszabb minőségű is lett volna a haja.
2017. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugye? Ennek a lánynak is. Én sem kérdezek rá, mert nem vagyunk olyan viszonyban. De nagyon érdekelne, hogy van ilyen betegség? Esetleg felül beültetett műhaj lenne?
2017. márc. 30. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!