Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki nem eszik már egy...

Ha valaki nem eszik már egy ideje normálisan, csak maximum 500kcal-t, de nagyon ritkán, amúgy szinte semmit, az miért nem fogy?

Figyelt kérdés

Oké, hogy raktározó üzemmódba kapcsol a szervezet, de mikor indul be megint a fogyás?


Légyszi ne mondjátok, hogy ezzel mennyire tönkreteszi magát az ember, mert tudom!

Még egyszer sem estem össze, nagyon jól elvagyok így is! Légyszi válaszoljatok a kérdésre!


2009. szept. 8. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, és mellesleg, nem vagyok divatanorexiás, és anorexiás sem, mert nem látom magam kövérnek, csak már mindent kipróbáltam, jártam futni, kipróbáltam a diétákat, elhagytam a kenyeret, a csokikat, de semmi nem hatott!

Egyszerűen csak szeretnék szép vékony, karcsú lenni, hogy olyannak lássam magam, amilyennek szeretném!

2009. szept. 8. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És szabad kérdezni mennyi a súlyod,már 50 kg alatt vagyol ?
2009. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neem, dehogyis. Voltam 65kg de lefogytam 60-ra még június végén és azóta nem megy lejjebb. Nem akarok 50kg lenni, 172cm vagyok az már borzasztó kevés lenne! Centikben látszik, hogy fogyok, de a súly az maradt. Kicsit több, mint 2 hónap alatt mentem össze mindenhol kb 5centit. Derék, csípő, comb... De most valamiért megállt. :((
2009. szept. 8. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezekkel a kalóriás, ételmegvonásos dolgokkal nem lehet fogyni. Futással igen,nekem 2 hét alatt anno lement a hasam,minden nap futottam. Ha nyugodt,kiegyensúlyozott az életed,nehezen fogysz. Most érettségiztem,és jön az egyetem,hát hidd el rengeteget fogytam,pedig nem akartam. Szerintem a stressz segít a legjobban,de nem bíztatlak erre.
2009. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem tudom hányszor eszel naponta, de minél több alkalommal kéne bevinned azt kis kalóriát amit eszel. Fontos, hogy reggel is egyél valamit, ami beindítja az emésztést, este pedig már ne.(persze ez a norm életvitelűekre áll) És mellette a mozgás, mert akkor kezdi a szervezet felélni a tartalékait. Minden mozgás segít: lépcső, nem lift; ha lehet inkább gyalog; ha vmit csinálni kell de nincs kedved akkor is tedd meg:)

Vannak akiknek a szervezetük jól hasznosít, ezért 500 kcalval csak szintentart. De nagyon figyelj arra, hogy miből áll az 500, az is segít a zsírbontásban.

Anyukám egyetemista korában is így evett, de sose ment le 60 kg alá.

Ami jó, hogy nem 80 kgról indultál, tehát nem túlsúlyos voltál.

2009. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!