Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira ciki, nem veszitek észre?

Annyira ciki, nem veszitek észre?

Figyelt kérdés

Minden harmadik nő ismerősöm árulja már a (N. Sk.n) kenceficéit, 86 csoportba akartak már beléptetni, de persze a csoporton kívül is terjesztik az igét, mint a jehovák. (Már bocs...de tényleg). Már eleve ez idegesítő rohadtul, de azok az orbitális kamuszövegek meg képek amiket ezek az eladók nyomatnak egymásnak is.

Az egyik eladó írja a másik képe alá, hogy "Köszönöm megérkezett, imádom". Plusz még csatol hozzá egy full fals képet, amire ha ráguglizol kiad még 30at.

Meg kérdezgetik minden poszt alatt egymástól, hogy "mennyibe kerül? :) " "írok privit" jajjj...ennyire hülyének néztek mindenkit???? Senki nem veszi ezeket a cuccokat ezek szerint, csak egymásnak kamuzgattok oda-vissza. Már jóval több az eladó mint a vevő!!

Jajj Istenem...már kikívánkozott.



2017. márc. 30. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság. Engem is hivogatnak meg állandóan csoportba. Irritálóak
2017. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már az avonosokból is sok van, de ők legalább nem ilyen nyomulós-kamus banda, mint ezek. Szörnyű... de kíváncsi lennék mennyit vesznek tőlük havonta. De szerintem már régen rossz, ha csak privátban kapom meg a termék árát.

Gondol el, bemennél egy drogériába és mindenkinek egyesével mondaná el az eladó, hogy mi mennyibe kerül! Mire számítanak? Hogy majd aki üzenetben ír, az biztos megveszi, akkor is ha kva drága? Csak mert az már úgy személyesebb és nem meri majd visszautasítani? Ne már...

2017. márc. 30. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon idegesítő..
2017. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!