Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti komolyan veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti komolyan veszitek azokat a pacákokat itt a fórumon, akik ciki ismerkedős szövegekkel próbálkoznak a kérdezőknél?

Figyelt kérdés

A kérdést a másik kategóriában lévő válasz ihlette, de már előtte is megfigyelhető volt a jelenség.


Tehát kiír egy csaj egy kérdést, hogy szeretné elveszíteni a szüzességét, erre írnak neki pacákok, kb ilyen butaságokat, hogy "Én benne vagyok, írj!". És odatesznek egy mosolygós szmájlit, szerintem nagyon gáz. Ezek az emberek tényleg komolyan gondolják, hogy majd így összejön nekik a szex!? :D Kérem, hogy jelentkezzenek már azok a hölgyek, akik valamelyik itteni pacáknak adták oda a szüzességüket...


Másik dolog, amikor kiposztol magáról a csaj egy képet, persze azért, hogy növelje az egóját. A csaj egyáltalán nem néz ki jól lapos a feneke, a melle sem jó mert nagyon lóg stb... erre odaírják, hogy "teljesen jó". LOL. Most ez komoly? Aztán akár odaírhatják, hogy "nincs kedved ismizni?"


Néha én is szoktam hülyéskedni, tehát nem azokról szól a kérdés, akik elviccelnek 1-2 kérdést, hanem akik komolyan is gondolják.


Az pedig már tényleg nevettséges, amikor még arra sem veszik a fáradságot, hogy ráírjanak a csajra, hanem csak szimplán odaírnak pl egy ilyet: "Írj! :-) 24/F"


Tehát a kérdés: Valóban komolyan tudják venni az itteni nők ezeket a pacákokat?


2015. júl. 5. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, mikor férfiaknak írnak. Honnan veszik, hogy itt majd' mindenki nő?
2015. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mumusan ***** válasza:
100%
Komolyan venni a komoly férfiakat szoktam a való életben. Egyébként rohadtul nem érdekel ha valaki ilyen kommenteket ír. Miért is húztad fel ezen magad? Ilyen pitiáner dolgokon tovább kell siklani mert megbolondulsz ha mindenen fennakadsz... 28N
2015. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. :D
2015. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kit érdekel hogy csajoznak? :D sok cseresznyét nekik! innen is


hidd el azért sokat be lehetne itt is fűzni ez is olyan mint az élet,ki hogy próbálkozik.


az más kérdés h ők azért csinálják mert elkeseredettek de ez engem nem zavar igaz nem is nő vagyok,csinálják csak!


sokkal jobban zavar az okoskodók a témához nem értők,és azok akik nem értenek egyet velem és végtelen bölcsességemmel hehe ^^

2015. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen a forumon soha semmit es senkit nem veszek komolyan, viszont jokat rohogok, ezert jarok ide:-)
2015. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyire zavar téged hogy van aki itt csajozik? Megsúgom, az az oka, hogy itt sok lány "kivételnek" állítja be magát, aztán a való életben meg sehol sincsenek.
2015. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!