Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábszőrzetet mivel érdemes...

Lábszőrzetet mivel érdemes ritkítani?

Figyelt kérdés

Nem akarom leborotválni meg ilyenek, de ritkítani szeretném mert elég dúsan szőrős, és tudom hogy mást nem zavar, de engem igen. Előre is köszi!


24/f


2017. márc. 31. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Epilátorral, ha elég bátor vagy hozzá, de egy dús, erős szőrzetnél szerintem nagyon fájhat.
2017. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Télen kellett volna elkezdened gyantázni,mikor nem látszik a nadrág alatt. Mostanra sokkal gyengébb lenne és ritkább is.

Megcsinálhaton most is,de 2-3 hétig csupasz lesz.

2017. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hajnyíróval rövidre vágom.
2017. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eddig nem nyúltam hozzá, de a nagy melegben állandóan csupa izzadság volt a két lábam. 3-4 cm-es dús szőrzet...

Most 0,5 cm-es, elsőre fura, lehet nem kellett volna ennyire levágnom, de kényelmesebb.

Borostavágóval vágtam le. Nincs fájdalom, nem roncsolja a szőrzetet.

Két lábamról annyi szőr jött le, hogy megtelt egy ilyen kis lapát, amit bent szoktak söprögetésnél használni a házban.

Amikor hosszabb volt a hajam akkor jött le ilyen mennyiség.


Nyáron biztos le fogom vágni, havonta kétszer meg kell csinálni. 15 perc kb, de nincs dzsumbi.

2017. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!