Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat érdemes csináltat...

Milyen hajat érdemes csináltatni tablófotózáshoz? Vagy inkább maradjon a természetes hajam?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon dús és vastagszálú,középhosszú :)
2017. márc. 16. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a ballagáson volt csináltatott frizurám, a tablófotóhoz nem csináltattam. Így úgy néztem ki a fényképen, mint én magam. Az osztálytársaim nagy része úgy kicicomázta magát, hogy rájuk se lehet ismerni, mintha egy másik ember lenne a fotón.
2017. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak beszáríttattam. Egyenes alapból, fodrász után szépen állt és fényspray is jó tett neki.


Ballagásra feltűzettem, már csak a meleg miatt is.

2017. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltűzött hajat nem érdemes mert az úgysem látható a képen maximum elég nyakatekert pózban. Szerintem a leengedett haj ilyenkor a legjobb vagy kivasalva vagy behullámosítva ahogy neked jobban tetszik. Esetleg egy szép kis fonat ilyen koszorú szerűen még nagyon kis csinos és esztétikus tud lenni. Szerintem felesleges bonyolítani hiszen majd idősebb korodban jobb lesz úgy visszanézni a fotót, hogy nem csináltattál magadból bohócot.
2017. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2017. márc. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!