Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni nagyon...

Mit lehet kezdeni nagyon mitesszeres bőrrel ha szinte már mindent próbáltam?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mitesszer van az arcomon és néhány a mellkasomon is. Rengeteg mindent kipróbáltam már az arcmaszkokon keresztül a BHA hámlasztókkig de semmi. ( tegyük hozzá hogy egyiket sem 1-2 napig használtam ) Most ( kb fél éve ) az Aok arcápolókat használom de ez sem ér sokat csak nem lesz annyi pattanás az arcomon. Sajnos ahol élek kozmetikus sincs így ez kilőve.

Mit lehet ilyenkor még tenni??


22/L



[link]



2017. márc. 31. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A nap gyönyörűen helyre tudja hozni a bőrt, de nem tartósan. Muszáj lesz kozmetikust keresned, ő ért ehhez igazán. (Ahol élsz, nincsen. De gondolom felülhetsz a buszra...)


Egyébként otthon te is tudod valamennyire kezelni. Alapos kézmosás és gőzölés után finoman nyomkodd ki. Ha jól gőzöltél, szinte maguktól kipattannak.


De még mindig a szakember a tuti megoldás.

2017. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Németországban élek és itt allítólag nincsen. Egész megyében néztem már.
2017. márc. 31. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát persze.. Mondj egy települést :)
2017. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bad Mergentheim. Mikor "kozmerikusnál" vagy a bőrgyógyásznál voltam azt mondták itt nincs ilyen.
2017. márc. 31. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom próbáld ki a fekete maszkot!

De nekem még a fekete szappan is bevált,azt még a dm-ben is lehet kapni.

17/L

2017. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőt próbáltam.
2017. ápr. 1. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


REINIGUNG - az az arctisztítás, a nyomkodás


én is kint élek

2017. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!