Melyik szín a szebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most hogy eljott a jo ido, valami ujitast szeretnek a hajamba. Jelenleg a hajam sötétbarna, hajszinezovel van most szinezve, alapbol pedig középbarna. A szemem szine kozepbarna, szemoldokom kozepbarna/vilagos barna, a borszinem pedig kisse 'rozsdasabb' inkabb vilagosabb tonusu. Nagyon gondolkozom azon, hogy igy nyarra/tavaszra beujitsak egy kis vilagos szint. Nem szeretnem az egesz hajamat szokere, de javareszt lehet bevallalnam. Szerintetek melyik a dogosebb? A szoke vagy a barna? Linkelek kepet milyenre gondolok. [link] (Jobb oldalin latszik igazan) mit gondoltok rola? Szep?

2017. ápr. 1. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2017. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép, de a leírtak alapján a sötétebb hajak jobban állnának. Ha a hajad is világos lenne, akkor mindened "ugyanolyan színű" lenne. Fakó.
2017. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet ebben is van valami (amit az utolso irt), csak azert IS akarok valamit valtoztatni a hajamon, mert kicsit unom ezt ami van :( volt mar olyan hajam, hogy szoke ombre volt a vege es amikor visszafestettem barnara az egeszet eleg sokan mondtak, hogy pedig de jol allt.... szoval nem tudom....
2017. ápr. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!