Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A magyar lányok miért divatozn...

A magyar lányok miért divatoznak, flancolnak annyit a hajukkal? Pl a japán nők természetes, hosszú, egyszerű szabású haja sokkal szebb, mint a mindenféle szín, itt-ott felnyírt, kiborotvált divathaj.

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott az a divat, itt meg ez.
2013. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy nem jártál még japánban. A japán nők alaphaja gyönyörű, de ellenben azzal hogy itt sokan felháborodnak a rózsaszín hajon, ott nem. (esetleg szigorúbb iskolákban) És mivel mindenki egyforma szinte hajügyileg, ezért rengetegen festik és extrémkednek. A magyar nők visszafogottabbak hozzájuk képest. Nézz utána, mielőtt ilyesmit kijelentesz.
2013. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert már az a kor van, ahol "minél vadabb annál jobb" hajakat viselnek. Van akinek ez bejön és van aki megmarad az egyszerűnél. Én például növesztem, hol vasalom, hol göndörítem a hajam, viszont alapból enyhén hullámos.

Én inkább csinálok egy jó frizurát, minthogy belenyírjak, de elfogadom, hogy van aki ki szeretne próbálni valami újat..:)

2013. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

jártál már feléjük??

nagyon durvák,festi nagyon sok,ugyan felnyírtat nem láttam,de minden féle színt igen,meg nagyon sokan megnövesztik és göndörítik az egészet,extrém hosszú meg tesznek bele színes tincseket stb..pont azért,mert amúgy elég egyformák,ki akarnak tűnni valahogy(gondolom)

2013. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem te még az életben nem láttál mai japán fiatalt! pótold be :D
2013. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A japánok pont nagyon rossz példa volt! :D
2013. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy a japán tinik olyanok, de én Magyarországon, ha japán nőt vagy lányt láttam, 90%-uknak természetesnek meg volt hagyva a haja és sokkal szebbek voltak így, mint azok, akik össze-vissza festik, fazonozzák
2013. jan. 22. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

japán lányok alatt rájuk gondolsz?

[link]

2013. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hogy idehoztad ezt a képet, ezekkel a hajakkal, én linkelem ezeket, így látható milyen különbségről is beszéltem. Igénytelen csicskás, igényes természetes...


[link]

[link]

[link]

2013. jan. 23. 00:56
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
kicsit gondolkodnod kellene, miért szép a japán NŐK 90%-ának a haja. Megsúgom, ki van emelve.:D
2013. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!