Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat probaltatok mar...

Ricinusolajat probaltatok mar szemoldokre? Hasznalt?

Figyelt kérdés

Jelenleg borgyogyaszhoz jarok az arcom miatt es semmilyen kozmetika kezelest nem vegezhetnek rajtam, igy nem kozmetikussal szedettem a szemoldokom. (Gyantazni se lehet)

Kiszedtem magamnak, de veletlen a hosszabol eleg sokat leszedtem 2 ujjam is befer a szemoldokom es az orrom koze..

Mar egy ideje igy van, mert magamnak szedtem es folyamatosan valt ilyen rovidde. Van valami tanacsotok? Nagyon felek, hogy nem no vissza.



2017. ápr. 2. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem sajna nem nőtt tőle sőt rosszabb lett mert elpuhult teljesen a szemöldököm és formázni se bírtam, csak ha megrajzoltam. A szempillamon is ezt tapasztaltam illetve jobban hullott tőle.
2017. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh, sajnalom, most kiprobalom az aloe vera geltm, mert arrol is olvastam
2017. ápr. 3. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pár napja kezdtem el használni újból, nem pont ott nő, ahol szeretném, de azért látható
2017. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!