Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétbarna hajra...

Festett sötétbarna hajra világosszőke festék? Mi fog kisülni ebből?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Undorító rézvörös színű haj. Vagy még annál is rondább.

Ezt először a fodrász szokta leszívni (nem egy alkalommal), addig amíg tényleg nem lesz szép világos a hajad, és nem dobja le a festéket a sötét szín.


Egyébként ha belevágsz, mindenképp csak fodrásszal csináltasd. Barátnőmnek is igen sötétbarna, derékig érő haja volt, és annyira szivatgatta a fodrásszal, hogy 5 hónap alatt vállig érő haja lett, úgy leégette a haja végét a hidrogén. Öngyilkosság.

2017. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zöld, réz, narancs, bármi :D Ha nagyon nem bírsz magaddal mindenképp vegyél otthonra mellé hamvasítót, szükséged lesz rá :D
2017. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szivatni egyáltalán nem szeretnék.

Sötétből cél a világos barna szín. Undorodom a szinte fekete hajamtól, oxitól mégjobban. :D a fodrászom csinált pár teszt csíkot, melírszerűséget. Sajnos az csibe sárga lett, és azt tanácsolta dobjak rá egy nagyon világos színt, az úgyis sötétedik. Ez eddig oké, de akkor a festett sötétbarna hajam hogyan reagál majd a szőke festékre? Miért kéne hamvasító? Elméletileg a festett sötétet a világos szín nem fogja be.

2017. ápr. 3. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer ezt megcsináltam, konkrétan azon kívül, hogy a lenövést befogta a szőke festék semmi nem történt. Mint utólag okosodtam festék festéket nem világosít, szóval nem lehet úgy kiszőkülni, hogy sima szőke festéket kensz a festett sötétbarna hajadra. Persze vannak olyan festékek, amik tartalmaznak szőkítőport, viszont az eléggé károsíthatja a hajat. :/
2017. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont tegnap kentem ra :D a lenovesem szokesbarna lett, es az egesz hajam is mintha egy icuripicurit vilagosodott volna. Szeretnek megszabadulni a sotetbarnatol, de felek a szokitestol:(

Olyan legendakat hallottam, hogy ha folyton vilagos festekkel festem akkor sok vilagosodhat.

Koszonom valaszod.

2017. ápr. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!