Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó ötlet, megérné?...

Szerintetek jó ötlet, megérné? Fodrászok, hozzá értők válaszát is várom!

Figyelt kérdés
A hajam jelenleg sötétbarna ami éppenséggel vörös(1x szőkített) hajat takar. Minden vágyam hogy valamennyivel világosabb legyen, és nagyon szeretnék rosegold hajszínt. Viszont a vége már széttört utoljára decemberben lett belőle vágva(nem sokára megyek vágatni természetesen) és nagyon száraz. Ha szőkítve lenne rajta minden bizonnyal vörös lennék és persze nem egyszeri munka lenne, megviselne szerintem a hajamat. De ez a szín már nagyon csúnya számomra. Most megérné a szőkítés vagy inkább vágassam és növesszem majd egyszer csak lenő?

2017. ápr. 3. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából a te döntésed, de szerintem nem éri meg teljesen tönkretenni a már amúgyis rossz állapotban lévő hajadat. Ehhez a hajszínhez kb 3-4 szőkítés kéne, ami tényleg nagyon megviselné. Én pár éve csináltam ugyanezt a hajammal, a száraz, törött festett sötétből mindenáron szőke akartam lenni és életem legrosszabb döntése volt, pedig nagyon jól állt maga a szín. De nem kárpótolta a hajam állapotát. Annyira tönkrement hogy még 2 évvel később is elsírtam magam amikor belegondoltam hogy milyen szépen lenöveszthettem volna azóta a hajam. Tudom hogy most nagyon trendi a színes haj, mindenki azt akar de a szép egészséges barna haj sokkal szebb, mint egy szarrá tört rose gold, amit ráadásul havonta kell újra szinezgetni mert kikopik.
2017. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2017. ápr. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!