Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Szerintetek melyik...

Csajok! Szerintetek melyik hajvitamin a jobb, a Magic Hair vagy a Hairburst?

Figyelt kérdés

Megnéztem az összetevőket és azt kell mondjam a Hairbusrtben ketszer tobb alapanyag/vitamin van, mint a Magic Hairban. Ezenkívül az egyes vitaminok ,,tömege" is több valamennyivel, kiveve a biotin, ami a Magic Hairban sokkal több.

Árban a Magic Hair éri meg jobban, azonban összetevőkben nem igazán tudom melyik érné meg, hiszen lehet hogy a másikban több összetevő van, de lehet hogy azok annyira nem is lényegesek a hajnovekedes szempontjából.

Szóval egy hozzáértő ember véleményére nagyon kíváncsi lennék!!:))

Köszönöm szépen!!!



2017. ápr. 3. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a Magic Hairt nem próbáltam,viszont a Hairburstöt igen.Nos,nekem kb hátközépig érő szőke hajam volt,és hosszabbítani akartam rajta,ezért el kezdtem ezt szedni,közben pedig bio termékekkel ápoltam.Kb másfél év alatt megnőtt derék hosszúságra,szóval én maximálisan elégedett vagyok vele.Tény,elég borsos ára van,de megérte.Sokkal egészségesebb lett tőle a hajam még pluszba.

Remélem azért valami segítséget nyújtottam a választásban! :)

17/L

2017. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld kéz :)

Azóta már megvettem a Magic Hairt es már lassan egy hónapja szedem. Szerintem ez még kevés idő h változás legyen, de kivancsian várom! :)

2017. máj. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!