Otthon hajfestés?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, most világos barna ombre hajam van, alul még nem teljesen szőke, de ahhoz hasonló

Szeretném befesteni sötétbarnára, tudom, a fodrásszal érdemesebb lenne, viszont az iszonyatosan drága ahol lakok, így ezt választanám.

Mindig magamnak vágom, színesre festettem is már, tehát valamennyire csakcsak értem, miről van szó, csak attól félek, hogy az ombre miatt nem lenne egyenletes szép barna, esetleg foltos lenne. Kérdésem hogy van e olyan termék tapasztalat alapján, amivel ez elkerülhető, megéri az árát és tényleg szép egyenletes színű lenne mindenhol utána a hajam?



2017. ápr. 5. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Próba, szerncse. De jó minőségű festékkel szerintem be fogja szépen. Világosat sötétre festeni mindig egyszerűbb, mint fordítva.

19/l

2017. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!