Bori22 kérdése:

Levágassam a hajam?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi voltam mindig anya vitt fodrászhoz és mindig baromi rövidre vágták a hajam, amit gyűlöltem. Aztán harmadikban elköltöztünk és kaptam az alkalmon, hogy nem kell többet fodrászhoz menni (mi vágtuk/vágjuk le fél évente a végét azóta). Azóta növesztem és most már leér a köldököm alá.

De mivel ilyen hosszú elég nehéz bánni vele és kezdem megunni (habár szép egyenes barna, és egész jól néz ki). Anyukám már évek óta azzal nyüsztet, hogy vágassam le. Eddig mindig ellenálltam, de pár hónapja elkezdtem gondolkodni, hogy kb. a kulcs csontomig ha levágatnám jól nézne ki.

De félek, hogy megbánnám (és attól, hogy anyám életem végéig ezzel szekálna, hogy 6 évig ellenálltam és a végén beadtam a derekam).

Mindenképp várok nyárig, hogy elballagjak, de utána nem tudom, hogy Le merjem-e vágatni. Vélemények?

14/L



2017. ápr. 5. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszu, sok es vastagszalu hajam van. Szenvedek vele sokat. De a nap vegen egyszerubb befonni es megbekelni vele, mert a rovidebbet tuti megbannam. Marmint szo szerint ha itthon vagyok befonom vagy felkötöm mert amugy zavarna mindenben.

Eddig parszor levagattam vallig, igazabol sokkal szebbnem erzem hosszuan.

Nekem is levagtak 10 evesen teljesen rovidre, fiunak neztek. Annyi lett belole hogy en se jartam fodrasznal sok sok evig.

2017. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kulccsontig vagatod meg fogod banni mert nem tudod fonni szinte felfogni se. En nagyon meg bantam.amikor nekem lett . en a helyedben csak mell ala eroig vagatnam hogy hosszu marad de apolt es tudsz vele mit kezdeni
2017. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!