Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a hajam?

Kinga2015 kérdése:

Szerintetek levágassam a hajam?

Figyelt kérdés

Leszeretném vágatni a hajamat, de nem tudom, hogy megmerjem csinálni. Szerintetek??

Vállamig ér, és ilyenre szeretném levágatni: [link]

Szerintetek?



2015. dec. 21. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jézusom...
2015. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Érteni vélem, hogy vagányabb hajat szeretnél, hogy unod a sima, egyszerű mostanit, de egy ilyen felnyírt hajnál a haj minősége is meghatározza, hogy hogyan fog majd állni a későbbiekben, valamint a fejforma és az arc milyensége is beleszól majd abba, milyen lesz a végeredmény. Ezeket azért vedd figyelembe, de azért drukkolok!
2015. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem tudjuk milyen az arcod, a hajad, szóval így nehéz.

ez a haj nem túl nőies így önmagában, szóval ha a stílusod is fiús, sportos, akkor szerintem nem a legjobb választás kivéve persze ha téged ez nem zavar.

2015. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem tetszik ez a haj, sőt, más fejalaknál még be is vállalnám (és őszintén, Ruby Rose és Miley Cyrus jobban viseli ezt a frizurát, mint a fiúk többsége...) Hajról beszélünk, majd megnő. Ha nincs a közeljövőben olyan jelentősebb esemény, ahol gondot okozhat ha esetleg nem áll jól, akkor szerintem nyugodtan levágathatod.:)
2015. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogyha jól állna, mert olyan a fejformád, és utána tudnál vele bánni, akkor nyugodtan, nekem nagyon tetszik!
2015. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nehogy levágasd! Szörnyű ez a haj! Bár nem ismerlek, szerintem ez senkinek nem állna jól!
2015. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nőiesség nincs benne.
2015. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne.
2015. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne
2015. dec. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat, és elégé töredezett a vége mostanság a hajam, és elégé zavar, hogy a van :D Ezért szeretném ilyenre.
2015. dec. 23. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!