Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az embereknek a szőkéről...

Az embereknek a szőkéről miért általában a hidrogén, vagy a csibeszőke jut eszükbe?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szőke haja van, de anyukája mindig azt mondta rá, hogy világos barna. Pedig egyértelműen szőke, sőt elég világos. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy miért mondja azt hogy az barna, amikor egyértelműen szőke. Ő meg azt mondta, hogy nála csak az a nagyon világos szúke az igazi szőke.

Miért? Pedig a sötétszőke is szőke, vagy az aranyszőke is szőke.



2017. ápr. 7. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egyesek még a gesztenyebarna hajra is képesek azt mondani, hogy szőke...
2017. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is csak a Gwen Stefani szőke volt a szőke.
2017. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott: ez olyan, mint amikor valaki vállig érő hajra azt mondja, rövid. Nekem, akinek volt pixie-je, az hosszú. De még a bob is közepes.
2017. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek mas a skalaja. Van olyan hajfestek amin a szin egy sotetbarna de ra van irva hogy szoke... Szamomra is a szoke az. [link] pl amit szokenek hivok az a 9 es 10 alatta pedig vilagos barna. Valahogy igy szoktam meg :D. De valaki kepes ram is azt mondani hogy szoke vagyok es pedig olyan 5. Korul van a hajam .
2017. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami a 4-es linkjén a 6-7 kb az az átmenet, van aki barnának hívja, van aki szőkének.
2017. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!