Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a női bajszot kitépkedem...

Ha a női bajszot kitépkedem szemöldökcsípesszel erősődik?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,annyira nem feltűnő,de zavar,néha a suliban is ezzel cikiznek.Az van,hogy édesanyámék nem engednék meg,hogy gyantáztassak,ezért szemöldökcsípesszel kitépkedtem...ettől erősődhet,nagyon félek. :(

#bajusz #Szemöldökcsípesz
2017. ápr. 7. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen erősödhet. Ne csinálj ilyen hülyeséget!
2017. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És egy alkalomtól is?
2017. ápr. 7. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem anyukám mondta hogy szedjem ki mert nagyon látszott ennyi évesen. Vettünk gyanta csikot es kiteptem magamnak, viszont mivel alacsony a fajdalom kuszobom igy szortelenitokremet hasznalok azota is ra. Es kell egy honap hogy normalisan visszanojon. Nem feltuno az sem.
2017. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz, semmilyen eljárás nem változtatja meg a szőr(zet) növekedésének intenzitását, vastagságát, terjedelmét, hosszát, akármijét. 14 évesen a természetes fejlődéssel együtt fog változni a szőrzet jellemzője, nem attól hogyan távolítod el (vagy sem).
2017. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Oké mondj még neki ilyen okosságot. Biztos kitépkedi magának onnan pihét és nem fog megerősödni egy idő után. Dehogynem.
2017. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem fog, ne beszélj már hülyeséget - ráadásul ne erőltesd már másra azt a tévhitet amit te bevettél.


[link]

[link]

[link]

[link]


Most pedig szokj le a hülyeségek terjesztéséről! NEM lesz erősebb a kitépett/levágott szőr.

2017. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz erősebb. Én gyantáztam egy időben, aztán a hámlasztók miatt a fél arcomat is letépte. Most epilálom, de csipeszeztem is, az ugyanaz, mint a gyanta.


A szőrtelenítő meg ugyanaz, mint a borotva, borotváltam is, nem lett erősebb.

2017. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy hogy lábról vagy bajuszról van szó. Gondolkozz már. De nem fogok vitatkozni veled mert te úgyis nagyon okos vagy.
2017. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem fog erősödni, de amikor elkezd nőni a szőr, az elején mindig erősebbnek tűnik. Egyébként is tanácsos kiszedni, mert nőknél tényleg csúnya látvány. Ha pedig szeded, teljesen mindegy, hogy erősebb lesz vagy sem, ezt a területet életed végéig szőrtelenítened kell, ilyen a genetikád.
2017. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettetek! :)
2017. ápr. 7. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!