Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevés sminkkel szolizni...

Kevés sminkkel szolizni nagyon rosszat tesz a bőrnek? Barnulok úgy egyáltalán?

Figyelt kérdés
minimális alapozó, már ha azt rakok, púder, kis pirosító, tus vékonyan és szempillaspirál. szerintetek?
2010. máj. 12. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, nem barnulsz. Csak annyit érsz el vele, hogy a smink "beleég" a bőrödbe és nagyon csúnya lesz. A szempillaspirált én sem szoktam teljesen lemosni szoli előtt, de a tust azért igen. :)
2010. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

alapozót inkább ne hagyj magadon a szoliba:)

max. a szemeden egy kis smink...de alapozó miatt nem igazán tudnál barnulni:)

2010. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jójó köszi akkor ezentúl smink nélkül megyek:)
2010. máj. 12. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
A spirál rajtam is rajtam marad,de az alapozót,és a korrektort,dezodort,parfümöt mindig leszedem egy nedves törlőkendővel.Félek,h foltos maradok. :)
2010. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
énis ettől féltem, mert mindig a barátommal szoktunk menni, ő meg ugye győzködött, hogy hagyjam azt a sminket, feküdjek már be stb stb gondolhatjátok mennyire ért ahhoz, hogy a sminket le kell e szedni:D
2010. máj. 13. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
hát igen...ezek a pasik...:D
2010. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:DDD
2010. máj. 13. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
...hát amíg a pasid bent fekszik,te nyugodtan leszedheted a sminket...legfeljebb mondjad neki,h még nem vagy kész és még maradjon,neki sem árt az a 20-25 perc odabent,ha neked sem a smink...(vicc volt,elismerem rossz) :) :) :)
2010. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aztán úgy járna, mint a végső állomásban a szőke:D:D:D
2010. máj. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!