Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Márciusban befestettem a...

Márciusban befestettem a hajam Lush hennával Caca Rouge árnyalattal, viszont úgy érzem, hogy szeretnék már megszabadulni tőle. Lehetséges ez valahogy?

Figyelt kérdés
Interneten nem nagyon találok erre konkrét választ, szóval ha valakinek van valami tapasztalata, örülnék ha megosztaná. A hajam hátközépig érő, szőke melírozott volt, ami már le volt nőve kb 5 centit, mikor befestettem, és szeretnék megint ilyen szőkés melírozott hajat. Már azon gondolkoztam, hogy veszek ilyen hajfestékkiszedős sampont, de nem tudom, hogy működne e, vagy nem törné le a hajam.

2017. ápr. 9. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó festés után legálabb 3 hónapot várj, de inkább többet. És mindenképp fodrásszal festesd, mert a henna és a vegyi festék nem igazán fér meg egymás mellett.
2017. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom az ilyen puccos márkáknál mennyire igaz, de a sima, igazi henna elvileg nem jön ki csak lenő. Nekem is már évek óta látszik a hajamon. Amúgy egyetértek az elsővel. Legalább 3 hónap, én nem kockáztatnék.
2017. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!