Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszu ideje ombre haju...

Hosszu ideje ombre haju lanyok! Mennyire toredezett, sprőd a hajatok szőkített része? Nem tette tonkre a szokites?

Figyelt kérdés
Ha mentek fodraszhoz, akkor a szokitett hajveggel mit csinalnak? Rafestenek szokevel? Vagy mindig csak a tovet festik, a sotetebb reszt? Hogyan tudjak ugyanazt a vonalat eltalalni, ahol a szoke es a barna talalkozik?
2017. ápr. 12. 13:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha rendesen van ápolva akkor egyáltalán nem lesz töredezett
2017. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Es milyen hajapolot ajanlasz? Esetleg marka?

Hovedo, hajvegapolo, pakolas? Lehet ettol tobbet tenni?

2017. ápr. 12. 14:07
 3/6 anonim válasza:
Én a Baleától a argánolajas határoló olajat használom nekem nagyon bevált de viszont ricinus olaj és nagyon jó és az minden gyógyszertárban lehet kapni
2017. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Határoló -hajápoló
2017. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magam szőkítettem/szívattam a hajam. és arra festettem vöröset/pirosat. Nem lett letörve,leégve a hajam. Megfelelő termékeket használok rá!
2017. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolso! Ugyes vagy! Milyen termekeket hasznalsz? En nem mernem a hazilag szokitest bevallalni, egyszer leradiroztam itthon, igaz az ammoniamentes volt csak, visszasotetedett par mosas utan. Igy jovo heten megyek fodraszhoz, nem akarok tovabb kiserletezgetni.

Balayege vagy napszitta hatast szeretnek, ehhez viszont teljes szokitesre van szukseg, olaplex-el, illetve smartbond-al csinaljak majd, remelem nem megy tonkre a hajam.

2017. ápr. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!