Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a hajam?

Hogyan növesszem meg a hajam?

Figyelt kérdés

Szóval fiú vagyok, jelenleg ilyen "top knot" hajam van, vagyis "dughagyma vagy kukazsák" haj, ha egyeseknek így ismerősebb: D

Magyarul felül államig érő, vagyis kb több mint 30 centis a hajam, míg oldalt rövid, de most úgy döntöttem hogy az egészet szeretném hosszúra.


Ezzel kapcsolatban lenne egy talán meglehetősen ostoba kérdésem, hogy hogyan növesszem meg? :D Mármint hogyan lenne tanácsosabb, hogy nyírjam le az egészet és egyenletesen növesszem, vagy ami most felül van kb 30 centi az maradjon nyugodtan és növesszem hozzá? :D hogy értelmesebb szerintetek?


előre is köszi az értelmes válaszokat:DD



2017. ápr. 13. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Végre egy olyan kérdés ami még soha nem volt😅😅

Szerintem ha tudod kezelni vagy nem fog hü*lyén állni(bár erre nem sok esélyt látok)😅 de ezt majd te látod akkor növeszd össze, próbáld meg veszteni nem vesztesz max levágod vagy bemész egy fodrászhoz és ő majd ahogy növeszted ő majd úgy vágja hogy normálisan álljon. Lányoknál is divat volt ez az oldalt felturt haj valahogy ők is vissza növesztették.

2017. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!