Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajat lehet 3-4 cm-es...

Raszta hajat lehet 3-4 cm-es hajból csinálni? Vagy még növesszem? És nem zavarna ha fel álna a hajam miatta mert csak a tarkomon ekkora a többinél hosszú

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 22:46
 1/4 anonim válasza:
A 3-4 centi még kevés. Minimum 10-15 centi az amiből már lehet dreadlockot vagyis raszta hajat csinálni.
2017. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,addig probálok ilyen hajnövesztöket
2017. jan. 4. 15:52
 3/4 anonim válasza:
Ja es meg annyi hogy a 10-15 centi a minimum, tehat ekkora hajból nagyon kicsik lesznek a tincseid, és az elejen az egnek fognak allni.
2017. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hali nekem 10 centis volt amikor el kezdtem törölközővel dörzsölni és most már egészen király szóval szerintem még várj egy kicsit ha jó hajad van hozzá egy éven belül nagyon király lehet a rasztád csak én nem ajánlom ezeket a visszafésüléseket meg ilyeneket, ha törölközővel körkörösen dörzsölöd mindenhol 10 15 percig akkor nem lesz ilyen csomós és egy idő után már nem is kell dörzsölni meg horgolni se szóval onnantól már magától változik :D csak vigyázz nehogy összenőljenek és túl nagy tincsek legyenek
2017. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!