Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek legyen meghosszabb...

Szerintetek legyen meghosszabbítva a hajam? Ti mit gondoltok erről? 19/L

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, a természetes sokkal szebb.


Ne akarj műnő lenni.


Egyébként erről miért kéred ki a véleményünket?

2017. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem túl gyenge és rövid a mostani hajad, szerintem próbáld ki nyugodtan. De ne kérj sokkal hosszabbat, mint a sajátod, ez csak az én tippem. :)
2017. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én már unom a rövidet és alig nő...
2017. ápr. 13. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még senki nem lesz műnő, mert póthaja van :D Hát ha nagyon nem nő, akkor én a helyedben belevágnék HA van pénzem normális szakemberhez elmenni. A hajhosszabbítás nem olcsó dolog, ráadásul minden nap meg kell csinálni hogy ne látszódjon a saját és a póthaj közti különbség.
2017. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 13. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! èn is règóta szerettem volna hosszú nyílegyenes derèkig èrő hajat. vállig èrő hajhoz rendeltem 60 vagy 70 centis póthajat már nem emlèkszek pontosan.ráköltöttem 80000-et az egèszre...prèmium európai haj, stúdió fodrászat, minden...

120 grammal is annyira elütött az eredeti hossz a pótajtól hogy nagyon...kb 200 gramm kellett volna hogy termèszetes legyen.annyira gáz volt mikor elkèszült hogy majdnem elsírtam magam plusz a pènzem is odalett.úgy nèztem ki mint aki a kètezres èvekből szökött..felül tèpetten összevágta alul meg az a hosszú pár szál....szóval botrányos volt.

de gondoltam majd apránkènt rakatok hozzá, aztán alakul....viszont már így is tele volt a fejem a kis gübecsekkel...nem tudtam úgy összefogni meg sehogy hordani hogy ne látszanak.iszonyatosan idegesítette a fejemet ha lefeküdtem, már legszívesebben letèptem volna az összeset.mosás nehèz volt ...azt figyeltem nehogy kijöjjenek....nem tudtam rendesen fèsülködni, szèpen kivasalni lehetetelen, mert a tövèhez nem nyúlhatsz.elkezdtek kiesni szálak, kb minden napom azzal ment el hogy otthon hajvasalóval melegítgettem a kiesett tincseket ès próbáltam visszaragasztgatni őket. már a párom is megjegyezte , hogy elèg undorító ès lelombozó ahogy esnek a tincsek a fejemről.utáltam az egèszet.ès úgy nèztem ki vele mint egy divatjamúlt kommersz p.csa.


kb másfèl hónap alatt eljutottam arra a szintre, hogy azt mondtam a fodrásznak hogy vegye le mert nem bírom.nem èrdekel a pènz semmi csak vegye le.a fejbőröm befülledt bekorpásodott egy helyen a póthaj alatt, soha nem tudott normálisan megszáradni mert nem kapott levegőt a fejbőröm.

a hajam is elèg ramaty törött állapotban volt, de az a megkönnyebbülès amikor leszedtèk....hát az csodás volt, ès azon gondolkoztam hogy milyen egy hülye vagyok hogy ezt tettem magammal.levágattam a hajam vègèből egy jó nagy darabot, befestettem egy gyönyörű sötètbarna színre, vettem egy jó pakolást ès azóta kènyeztetem a hajam, ami meg is hálálja.azóta szebb mint valaha ès növöget is.de így fèlhosszúan is ezerszer szebb mint az a borzalom ami a fejemen volt.gyönyörű fènye van ès nem kell azon gondolkoznom hogy hogyan hordjam hogy ne látszanak a kis illesztèsek.bele tudok túrni a kezemmel.ez mindennèl többet èr.

soha ne csináltass póthajat azt javaslom!

tanulj a hibámból ès vegyèl abból a pènzből valamit ami èrtelmes ès hasznosabb.

ha most a zsebembe lenne az összes pènz amit erre költöttem eszembe nem jutna hajazni.

a csatos alkalomra feltehető hajak mèg a legjobb megoldás ha nagyon akarsz, a sztárok is ezt használják, de ne rakass póthajat ha rám halgatsz.egyrèszt nem is divat már másrèszt hidd el pènzkidobás.

2017. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!