Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » EPILÁTORT KERESEK. Valaki...

EPILÁTORT KERESEK. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Valami jó epilátort linkelne?

Nagyon sokat keresgettem de nem találtam. Esetleg személyes tapasztolatok alapján is ajánlhattok.

Értelmes válaszokat kérek. Köszi!



2017. ápr. 14. 00:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Max úgy 15000Ft
2017. ápr. 14. 00:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat keresgéltem meg olvastam én is mikor először vettem, ez volt két éve.


Azt írták, hogy ami igazán jó és tényleg kitépi elsőre a kis szálakat is, az ilyen 50ezres kategória. Nekem annyit nem ért. Meg is vettem a 12ezres Philips cuccot. Hát nem érte meg, semmire se jó.


Ötezerszer át kell menni ugyanazon a négyzetcentiméteren, rohadtul fáj, meghagyja a kisebb szálakat, szétdobálja a szőrt mindenhova, telemegy vele a feje, nyáron kb 100 fokosra felmelegedik, hangos. Gyantázás ehhez képest ezerszer kellemesebb élmény. Gyorsan letépik és kész. Nem kell órákig kínlódni.

Azért szólj, ha jót találtál. De én PCOS szőrös vagyok, rajtam csak a fűkasza segíthet a gyantán kívül.

2017. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Duplajaert mar van jo... olcsobbra felesleges beruhazni, lasd az elottem szolo peldajat... tehat ha tudsz, szanj ra tobbet, ha nem, ne dobj ki feleslegesen 15ezret se.
2017. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!