Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a feldagadt hatalma...

Mit tegyek a feldagadt hatalmas pannásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt fél évben nagyon sok ilyen pattanásom volt,mélyen a bőr alatt van,eleinte pici aztán feldagad kb meggy nagyságúra a bőr, ha hozzányúlok mindig átlátszó nedv jön belőle pattanás sose, több hétig varras és gennyes, amikor behegesedett akkor látszik vmi pici pattanás,de amúgy semmi. Baromira feldagad és piros varras és fáj.Amikor kibírtam és nem piszkáltam hatalmas lett. Aztán rájöttem hogy a neogranormon segít, azóta kisebbek és szebbek lettek. Tegnap viszont kijött egy a homlokomon de nem hatott rá semmi és belepiszkáltam de csak gyulladtabb és nagyobb lett és nagyon feltűnően feldagadt és ha nem kezdek vele valamit minimum két hétig így marad. Valaki nem tudna segíteni nagyon fontos lenne!

Kozmetikus elküldött már bőrgyógyászhoz de oda csak kedden jutok el addig meg nem bírom ki nagyon bepánikoltam


2017. ápr. 14. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne nyomkodd, mert nincs neki "luk" kifele hogy kijöjjön bármi is, tehát csak belül a bőröd alatt szétterül a genny és azért gyullad be annyira.

A bőrgyógyász nagyon jó döntés volt, ezek alapján cisztás aknéd lehet, azt házilag nem érdemes birizgálni.

Próbáld meg nem kaparászni, mert a kezedről akaratlanul is beleviszed a koszt a sebbe.

Párnahuzatodat hetente cseréld.

Kitartás!

2017. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. ápr. 14. 15:16
 3/3 anonim válasza:
Gyógyszertárban kapható szalicilsav, nekem nagyon jól bevált, és nemcsak a pattanásaim múltak el tőle, hanem az arcbőröm is nagyon szép lett. Viszont előtte kérd ki a bőrgyógyász tanácsát is, mert azt nem tudom, hogy ilyen súlyos esetekben is alkalmazható-e.
2017. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!