Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szüleim már napok óta folyamat...

Irigyzoltan kérdése:

Szüleim már napok óta folyamatosan piszkálnak, mert van egy hatalmas pattanás az arcomon. Mit csináljak, hogy elmúljon és ne cseszegessenek?

Figyelt kérdés
Pár napja nőtt egy hatalmas pattanás ami kb a negyed arcomat beteríti. Mit csináljak, mert nem akar elmúlni és ha beszélek a szüleimmel mindig csak piszkálnak (barátok is)?!

2016. dec. 27. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Közöld velük, hogy téged is zavar, és inkább keressenek neked egy kozmetikust, mert attól, hogy piszkálnak vele, nem fog elmúlni.
2016. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%
Hogyha tényleg akkora, mint mondod akkor én inkább orvoshoz mennék minél hamarabb, mert lehet, hogy bőrrák.
2016. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nyomd ki.
2016. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

De rendes családod van...

fogd a taj kártyád és sétálj be a háziorvoshoz, ügyeletre vagy a bőrgyógyászhoz

2016. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg akkora, mint irod, nem lehet pattanas. Tolts fel fotot, szerintem paran vagyunk itt annyira eros idegzetuek, h megnezzuk.
2016. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkora pattanás nincs.
2016. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett,hogy piszkálnának,inkább vigyenek el bőrgyógyászhoz.

Ha tényleg akkora,akkor tényleg extrém esetről van szó,akkor inkább segítsenek rajtad, erről nem tehetsz.

Viszont mielőbb meg kéne mutatni valakinek,mielőtt még nagyobbra nő.

2016. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pattanás szaritsd le arctonikkal vagy ha nincs akkor fogkrémmel kend be az is leszaritja.
2016. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1.Mondd meg szüleidnek, hogy ne piszkáljanak nme te kérted a pattanásod

2. Clean Clare arctonik én most ezt használom és nagyon sokat segített..szép lassan már teljesen elmúlik és kb 2 hónapja használom de az én arcom tele volt velük :)

Sok szerencsét :)

2016. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!