Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tippek, hogy jobban nojjon a...

Tippek, hogy jobban nojjon a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eleg regota novesztem a hajamat, de nagyon lassan no.

Nagyjabol sejtem is az okokat, hogy miert ilyen lassu a fojamat. Sajnos az en hajam, a nagyon "kenyes" tipusba tartozik. Nagyon gyorsan zsirosodik, es legkesobb, 2 naponta mosnom kell, kulonben ugy nez ki, mintha egy doboz zsirt kentek volna ra. Ebbol kovetkezik nyilvan, hogy sokat szaritom, a hajtoredezest ez elosegiti, mellette a hajvasaloval.

Probaltam mar ezeket a dolgokat elhagyni. Hagytam a hajamat magatol megszaradni, a hajamat nem vasalatam, vagy ha igen akkor alacsony hofokon, de ez sem segitett.

Fodraszhoz is jarok termeszetesen altalaban 2-3 havonta, hogy az eltoredezett reszt vagja le, illetve ritkitsa ki, mivel nagyon suru...

Nem tudom van-e meg egy ember a Foldon, aki ennyit szerencsetlenkedik a hajaval.

Pothajon gondolkodtam mar, de igazabol nem talalnam praktikusnak... 3-4 havonta ugyis ujra kellene varratni mindig, gyakran festeni, ha a pothaj nem passzol az eredeti hajszinemhez ( mar pedig ezt nem szeretnem, mivel szeretem az eredeti hajszinemet), a hajmosas sem tortenhetne ugy ahogy en szeretnem... szoval ezt a lehetoseget passzolnam.

A sampon amit hasznalok az altalaban a syoss termekei. Szeretem ezeket a samponokat/balzsamokat/hajpakolasokat.

Ajalnottak meg a riciunos olajat. Kiprobaltam, semmit nem ert.

Szoval, ha valaki tudna olyan tippeket irni, amivel gyorsabban nohetne a hajam, azt nagyon megkoszonnem!



2017. ápr. 14. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha alapból lassan nő a hajad, az egyetlen dolog amivel látványos eredményeket érhetsz el, az a vitaminos kezelés. Kérj tanácsot a fodrászodtól/ bőrgyógyásztól/ gyógyszertárban valamilyen hajerősítő vitaminnal kapcsolatban. A ricinusolajat tudnám még ajánlani, de írtad, hogy az nem segített. A hajvasalásnál használj hővédőt, és bár attól, hogy hagyod megszáradni magától, nem fog gyorsabban nőni, viszon segít a töredezés ellen. A zsírosodás ellen pedig nekem nagyon jól bevált az almaecet (kb 1 deci ecetet kell felhígítani négyszer ennyi vízzel, vagy ha növeled az ecet mennyiségét, akkor a vízét is növeld), esetleg próbálj ki másfajta sampont, nekem is zsírosodásra hajlamos hajtípusom van és gyakran kell váltogatnom a samponokat, mert ha sokáig használok egyfaját, akkor egy idő után nagyon elkezd tőle zsírosodni a hajam.
2017. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!