Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 90%ig panik betegsegem vagy...

90%ig panik betegsegem vagy csak hormonok okozta gondjaim vannak. Vizsgaltassam ki magam jobban? Hogyan lehet ezt kezelni? Relaxacios tippek?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar rettegek elaludni mert attol felek hogy nem ebredek fel(meghalok). Sokszor ugy erzem hogy nehezen veszem a levegot,ilyenkor megijedek es szinte lebenulok a felelemtol.16 evesen mar 3 hete anyukammal alszok.Azt mondja o csak orul neki de nekem ez igy egyaltalan nem jo. Egy nathaval kezdodott amikor ejjel senki nem volt itthon.Olyan volt mintha fuldokolnek. Voltam vervetelen egy hete,rendben talaltak mindent. Vizsgaltassam ki magam jobban esetleg? Tanacsok? Koszonom!
2015. okt. 23. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Éjszakai pánikrohamod van valószínűleg. Ez jól kezelhető relaxációs technikával, légzési gyakorlattal. Este igyál citromfű teát lefekvés előtt, és szedjél Brandenburg Neuró tablettát. Ez utóbbi B vitaminokat és magnéziumot tartalmaz.
2015. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van. Kb. július óta tart. Én is enyhe nyugtatót veszek be elalvás előtt. Azért segít.
2015. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikbetegség, hanem specifikus fóbia.
2015. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!