Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zavart a bajszom a...

Nagyon zavart a bajszom a fülemnél lévő szőrszálak és az államon lévő szőrök. Ezeket leborotváltam, lesz valami bajom ettől?

Figyelt kérdés
Azért borotváltam, mert gyors és nem fáj, meg sok , szőröm. 17L

2017. ápr. 16. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Egyszeri borotválástól nem,de ne csinálj belőle rendszert,mert egy idő itán megerősödik a szőr és több gondod lesz vele,mint most!
2017. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha egyszer leborotváltad, utána megint le akarod majd, akárki akármit mond. Viszont ha ennyire zavar, inkább gyantát használj, ami ugyan fáj, de nem lesz tőle erősebb a szőrzet, vagy dönts a szőrtelenítő krém mellett.
2017. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi keppen ne borotvald le , az a leggyorsabb megoldás de ne csináld. Ismertem egy ilyen lányt , bolrzalmas lett az arca.

Menj el kozmetikushoz és kérd ki a tanácsát.

2017. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!