Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya bőrkeményedés van a...

Csúnya bőrkeményedés van a sarkamon a cipőktől. Pedikűrös?

Figyelt kérdés

Esténként habkővel szoktam dörzsölni fürdésnél, attól eltűnik a keményebb csúnyább réteg, de még utána is csúnya marad és látszik. 1-2 éve van körülbelül. Ezzel még fordulhatok pedikűröshöz?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. máj. 13. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, pedikűrös

ha az idős nénik esetenként "kővé vált" lábát megcsinálják, akkor a tied bizti nem nagy dolog:)

2010. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám, eddig sarokreszelő annyira nem használt, de most jól kiáztattam a lábam, és utána sarokreszelőztem, nagyon szépen lejött a kemény réteg. Utána pedig Dove testápolót tettem rá jó vastagon és húztam rá egy zoknit. Állítólag sokkal hatásosabb ha "bedunctolod" a lábad, ugyanígy vastag krémréteg, majd a lábadra húzol egy zacskót, azt betekered jó meleg törülközővel és legalább fél órára így hagyod. (Hatásosabb, ha este csinálod, én akkor vastag zoknit húzok rá, és reggel leveszem).


Ennyit tudok csak mondani, őszintén én még sose jártam pedikűrösnél, valahogy mindig sikerült kilábalnom belőle :D

2010. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Most este kiáztattam a lábam és utána habkővel reszeltem, egész szépre sikerült. Hnap szerintem keresek egy jó pedikűröst, és bejelentkezek, nyárra szépnek kell lennie :) És amúgy mennyire tudja eltüntetni? Látszódn fog valamennyire? Hány havonta kell ismételni majd a pedikűröst?
2010. máj. 13. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél Pedigree-t amit teleshopban reklámoznak
2010. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!