Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dúsíthatnám a hajam...

Hogyan dúsíthatnám a hajam jobban?

Figyelt kérdés
Kicsit vékonyszálú és, folyton zsírosodik de ettől függetlenül lehetne valami otthoni praktikával? Mert már próbáltam a dúsító sampont és nem sokat segített. A legtöbb hajlakk meg ilyesmi az meg drága. 13\L

2017. ápr. 18. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
A vesszőt rossz helyre tettem bocsi :3
2017. ápr. 18. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinek más válik be, de amik nálam segítettek:

-Hajmosás után hajhab, majd előre hajoltam és alulról szárítottam a hajam.

-Szintén hajmosás, hajhab, majd körkefével a töveknél felfelé próbáltam szárítani.

-Lehet kapni tengerisós hajspray-t drogériákban,nekem valami olcsó 500 ftos volt, azt vizes hajra ráfújtam, és ha nem akartam hullámos hajat, csak simán megszárítottam, ettől is dúsabb lett. Ha hullámosat akartam, akkor csak ráfújtam és hagytam megszáradni.A hullámoktól sokkal dúsabbnak tűnt.

-Hajmosás után befontam a hajam kettőbe, vagy egy franciába és úgy aludtam. Reggel mikor kibontottam dús és hullámos volt. Ugyanez működhet konttyal is.

Remélem segítettem :)

2017. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike :3 jo tippek!
2017. ápr. 18. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
vágasd le, ha rövid többnek tűnik
2017. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!