Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mivel szőrtelenítet...

Lányok, ti mivel szőrtelenítetek intim területen?

Figyelt kérdés

Eddig mindig borotváltam, viszont attól nem mindig volt tökéletesen sima, max egy napig, másnapra pedig borostás lett. Viszont ha ilyenkor másnap megint átmentem rajta, csak annyit értem el, hogy kipirosodott a bőröm, sőt vérzett is néha. (persze nem azért mert megvágtam, hanem mert irritálta).

Gyantát nem igazán szeretem, mert nem tudom használni, valahogy a lábamon sem szedi ki rendesen a szőrt. Ez nem tudom, hogy azért van-e mert rossz gyantát használok, vagy ügyetlen vagyok hozzá, vagy csak a szőröm olyan, hogy nem szedi ki a gyanta. (Hozzáteszem, a lábamat is sokáig borotváltam, egy ideje tértem át az epilálásra. Gyantából pedig x-epil meleggyantát próbáltam.)

Epilálni pedig szintén nem merem odalent, maximum a bikinivonalat, de szeméremajkak környékén nem.


Nektek mi vált be a legjobban? Mit javasoltok, hogy puha legyen a bőröm utána? Esetleg valami praktika, hogy ha borotválom, ne irritálja a bőröm?


2017. ápr. 19. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kozmetikushoz járok, ahol cukorgyantával szedik le. Nekem ez a legbeváltabb, legkényelmesebb. Igaz, drágább és fáj is, de tartósabb, mint a többi opció.
2017. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Muff pasta a legjobb.
2017. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokáig kozmetikus gyantázta, mostanság megcsinálom magamnak. Nem nagy ördöngösség, gyakorlat kell hozzá.
2017. ápr. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok. Lehet, hogy fájdalmas egy kicsit, de meg lehet szokni és heti egyszer elég használni.
2017. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!